ח-2 מקיף ז באר שבע
שיעורי בית
מערכת שעות
Button Text
באר שבע מקיף ז' > דף בית
יום רביעי 03 אפריל 2013
כניסה למערכת
מערכת שעות
כיתה
ז - 1
ז - 2
ז - 3
ז - 4
ז - 5
ז - 6
ז - 7
ז - 8
ח - 1
ח - 2
ח - 3
ח - 4
ח - 5
ח - 6
ח - 7
ח - 8
ח - 10
ח-9
ט - 1
ט - 2
ט - 3
ט - 4
ט - 5
ט - 6
ט - 7
ט - 8
ט - 9
י - 1
י - 2
י - 3
י - 4
י - 5
י - 6
י - 7
י - 8
י - 9
י - 10
יא - 1
יא - 2
יא - 3
יא - 6
יא - 7
יא - 9
יא- 4
יא- 8
יא-5
יב - 7
יב -1
יב- 2
יב- 4
יב-3
יב-5
יב-6
יב-8
יב-9
מערכת שעות
מערכת שינויים
שינויים
מבחנים
הודעות כלליות
אירועים
מורה
יום ראשון
יום שני
יום שלישי
יום רביעי
יום חמישי
יום שישי
0
1
הבעה בעברית
(101 ח'2)
סינה מיכל
הבעה בעברית
(302 יא'3)
שם טוב לוי אתי
אנגלית
(423 אנגלית)
פיסטול ילנה
אנגלית
(101 ח'2)
מרקוס רחלי
אנגלית
(218 ז'2)
דרור מירי
אנגלית
(203 ח'3)
שלו נורה
תנך
(101 ח'2)
ביטון אליס
הבעה בעברית
(101 ח'2)
סינה מיכל
הבעה בעברית
(112 ט'3)
שם טוב לוי אתי
הוראה מסייעת
פרנק בתיה
אומנות
(410 אומנות)
גובנקו רות
אומנות
(409 אומנות)
כץ קרן
תרבות ישראל
(101 ח'2)
ביטון אליס
2
הבעה בעברית
(101 ח'2)
סינה מיכל
הבעה בעברית
(302 יא'3)
שם טוב לוי אתי
אנגלית
(423 אנגלית)
פיסטול ילנה
אנגלית
(101 ח'2)
מרקוס רחלי
אנגלית
(219 חדר אנגלית)
דרור מירי
אנגלית
(203 ח'3)
שלו נורה
ספרות
(101 ח'2)
ברוש צפורה
הבעה בעברית
(101 ח'2)
סינה מיכל
הבעה בעברית
(112 ט'3)
שם טוב לוי אתי
אומנות
(410 אומנות)
גובנקו רות
אומנות
(409 אומנות)
כץ קרן
ערבית
כהן אירית
תרבות ישראל
(101 ח'2)
ביטון אליס
3
אנגלית
(203 ח'3)
שלו נורה
אנגלית
(218 ז'2)
דרור מירי
אנגלית
(219 חדר אנגלית)
מרקוס רחלי
אנגלית
(101 ח'2)
פיסטול ילנה
שלח
(101 ח'2)
צימרינג שלומי
הוראה מסייעת
פרנק בתיה
חינוך גופני
שושן אלי
חינוך גופני
יאנוס בלהה
הסטוריה
(101 ח'2)
עסיס מזל
מתמטיקה
(101 ח'2)
פרידמן ילנה
מתמטיקה
(203 ח'3)
תמם רונית
מתמטיקה
(103 ח'4)
חשוון עופרה
מתמטיקה
(105 ח'5)
אמזלג דלית
מתמטיקה
(205 יב'4)
קזר וידל
מדעים
(402 מדעית ביולוגיה)
ביבס מירב
מדעים
(405 מדעים ביוטכנולוגיה)
לופוביץ עדי
4
אנגלית
(203 ח'3)
שלו נורה
אנגלית
(218 ז'2)
דרור מירי
אנגלית
(101 ח'2)
מרקוס רחלי
אנגלית
(219 חדר אנגלית)
פיסטול ילנה
ערבית
(101 ח'2)
פתחי חיה
ערבית
כהן אירית
ספרות
(101 ח'2)
ברוש צפורה
מתמטיקה
(101 ח'2)
פרידמן ילנה
מתמטיקה
(203 ח'3)
תמם רונית
מתמטיקה
(103 ח'4)
חשוון עופרה
מתמטיקה
(105 ח'5)
אמזלג דלית
מתמטיקה
(118 ח'1)
קזר וידל
מתמטיקה
(101 ח'2)
פרידמן ילנה
מתמטיקה
(203 ח'3)
תמם רונית
מתמטיקה
(103 ח'4)
חשוון עופרה
מתמטיקה
(105 ח'5)
אמזלג דלית
מתמטיקה
(205 יב'4)
קזר וידל
מדעים
(402 מדעית ביולוגיה)
ביבס מירב
מדעים
(405 מדעים ביוטכנולוגיה)
לופוביץ עדי
5
ספרות
(101 ח'2)
ברוש צפורה
מדעים
(402 מדעית ביולוגיה)
ביבס מירב
מדעים
(419 מחשבים)
לופוביץ עדי
תנך
(101 ח'2)
ביטון אליס
מתמטיקה
(101 ח'2)
פרידמן ילנה
מתמטיקה
(203 ח'3)
תמם רונית
מתמטיקה
(103 ח'4)
חשוון עופרה
מתמטיקה
(105 ח'5)
אמזלג דלית
מתמטיקה
(118 ח'1)
קזר וידל
רוח יהודית
(101 ח'2)
כהן שיר
רוח יהודית
(103 ח'4)
אלקובי נועה
מדעים
(402 מדעית ביולוגיה)
ביבס מירב
מדעים
(405 מדעים ביוטכנולוגיה)
לופוביץ עדי
6
ספרות
(101 ח'2)
ברוש צפורה
מדעים
(402 מדעית ביולוגיה)
ביבס מירב
מדעים
(419 מחשבים)
לופוביץ עדי
שעת חינוך
(101 ח'2)
קזר וידל
הסטוריה
(101 ח'2)
עסיס מזל
חינוך גופני
שושן אלי
חינוך גופני
יאנוס בלהה
7
אנגלית
פתחי חיה
ערבית
(101 ח'2)
פתחי חיה
מתמטיקה
(203 ח'3)
תמם רונית
מתמטיקה
(103 ח'4)
חשוון עופרה
מתמטיקה
(105 ח'5)
אמזלג דלית
מתמטיקה
(104 ח'9)
קזר וידל
מתמטיקה
(101 ח'2)
פרידמן ילנה
מדעים
(401 מדעית פיזיקה)
דנוך שולה
אנגלית
(111 ט'7)
דרור מירי
8
אנגלית
פתחי חיה
מתמטיקה
(101 ח'2)
פרידמן ילנה
פרוייקט עזריאלי
קזר וידל
מדעים
(401 מדעית פיזיקה)
דנוך שולה
אנגלית
(111 ט'7)
דרור מירי
9
אומנות מתוקשבת - פרוייקט אמירים
(410 אומנות)
גונן נועם
מתמטיקה
(101 ח'2)
פרידמן ילנה
אומנות מתוקשבת
(408 אומנות)
אזרזר גל
פרוייקט עזריאלי
קזר וידל
10
אומנות מתוקשבת - פרוייקט אמירים
(410 אומנות)
גונן נועם
אומנות מתוקשבת
(408 אומנות)
אזרזר גל
11
12
13
14
מעודכן ל: 03.04.2013, שעה: 07:53, מסך: A8689